Pegasus’la Sevgiliniz % 50 İndirimli Uçuyor

Pegasus, sevenleri mutluluktan uçuracak bir kampanya hazırladı. Çift kişilik biletlerini 27 Ocak-13 Şubat tarihlerinde alan ve 11-15 Şubat tarihlerinde iki kişi seyahat eden misafirlerden ikinci kişi tüm yurt içi ve yurt dışı uçuşlarda yüzde 50 indirimle uçma fırsatı yakalıyor.
Pegasus’un sevgililer gününe özel hazırladığı kampanya ile Pegasus acenteleri, çağrı merkezi ve flypgs.com’dan 27 Ocak- 13 Şubat tarihleri arasında iki kişilik bilet satın alan ve 11-15 Şubat tarihleri arasında uçuş yapan çiftlerde ikinci kişi yüzde 50 indirimli seyahat ediyor.
*11-15 Şubat tarihlerindeki tüm yurt içi ve yurt dışı seyahatler için 27 Ocak-13 Şubat tarihlerinde çift kişilik bilet satın alan misafirlerin biletlerinde her iki kişiye de vergiler hariç net ücret üzerinden %25 indirim uygulanır.
*Kampanya 27 Ocak – 13 Şubat tarihleri arasında Pegasus çağrı merkezi, acenteleri ve flypgs.com’dan satın alınan biletler için geçerlidir.
*Kampanya 11 – 15 Şubat tarihlerinde yapılan tüm yurt içi ve yurt dışı seyahatler için geçerlidir.
*İndirim, uçuşa 48 saat kala alınan biletlerde uygulanmaz.
*Kampanya, satın alınan 2 kişilik biletlerde geçerlidir. Rezervasyon numarasında bir bay ve bir bayan yolcunun bulunması gereklidir.
Detaylı Bilgi İçin Merlin Turizm ile irtibata geçebilirsiniz.
0212 458 44 14

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: